online web builder

Servis zdravotnické techniky

Servisní skupina Lobby dental se skládá z vyškolených techniků pracujících s nejmodernějším nářadím, kteří pro Vás zajišťují nejkvalitnější servisní služby v dané oblasti zdravotnické techniky. Provádíme záruční a pozáruční servis zdravotnické techniky - níže uvedených značek. 

Servisované značky

Prošli jsme odpovídajícím školením pro provádění servisu, máme k dispozici potřebné servisní vybavení včetně servisních manuálů a požadované odborné vzdělání dle vyhlášky 50/1978 Sb. 

Splňujeme tak všechny požadavky zák. 268/2014 Sb. o provádění periodických bezpečnostně technických kontrol (BTK), včetně provádění elektrických revizí na zdravotnickém zařízení.


Výstavba zubních ordinací


Poskytujeme komplexní poradenské služby v oblasti plánování, výstavby či zařizování zubních ordinací a dentálních klinik


Zabýváme se také kompletní rekonstrukcí zubních ordinací a laboratoří na míru.

Od návrhu po kompletní stavební dokumentaci vč. veškerých revizních dokumentů. Úzce spolupracujeme se stavební firmou Davidstyl s.r.o. Tímto jsme dosáhli vysoké kvality spolupráce, mezi stavební firmou a dodavatelem zdravotnické techniky Lobby dental.  

Rádi Vám předvedeme vybraný výrobek a poskytneme pomoc při jakémkoli dotazu formou osobního setkání, písemnou formou nebo telefonicky.


Pravidelné bezpečnostní kontroly

Dle zákona č.268/2014 Sb. je povinností provozovatele zdravotnického prostředku si nechat provádět tyto pravidelné bezpečnostně technické kontroly (BTK) u rizikové třídy II.a, II.b a III. v termínu nejpozději 1x za 2 roky.

Ne každé zařízení v ordinaci je zdravotnickým prostředkem dle nového zákona č.268/2014 Sb., dříve zákon č.123/2000 Sb.

Toto určuje Prohlášení o shodě, které musí být dodáváno s každým výrobkem. Jen v případě, že je v něm napsáno, že se jedná dle směrnice EU číslo 93/42/EEC o zdravotnický prostředek (medical device), tak jím skutečně je a vztahují se na něj veškerá nařízení popsaná dále. Na zdravotnickém prostředku musí být také štítek s označením CE.

Typickým příkladem je stomatologická souprava, RTG, sterilizátor, myčka nástrojů, termodesinfektor, apod. Naopak obecně, dle prohlášení o shodě, svářečka sterilizačních fólií, destilační přístroj, úpravna vody a další nejsou zdravotnickými prostředky a neplatí na ně přísnější pravidla dle zákona č. 268/2014 Sb., ale jen obecná pravidla o údržbě a revizích jako na každý jiný spotřebič v rámci podnikatelské činnosti. Tyto přístroje SÚKL ani nekontroluje.

Osvětlení lékařských ordinací

Zajistíme pro Vás dokonalé ovětlení zubní ordinace či laboratoře

Speciální plnospektrální závěsné nebo přisazené svítidlo pro zubařské ordinace. Díky elektronickému předřadníku svítidlo vydává neblikavé světlo, které je pro oči šetrnější než světlo klasických zářivkových svítidel s tlumivkou a startérem. Vysoký index barevného podání zajistí nezkreslené barvy a lepší rozlišitelnost drobných detailů při jemné práci. Výsledkem je méně unavený zrak po celodenním pracovním výkonu. Optické systémy zaručují rovnoměrné osvětlení pracovní plochy s minimálním oslněním.


Mobirise

Hlavní osvětlení

Prodej osvětlení zubních ordinací

Doplňková svítidla

Prodej osvětlení zubních ordinací

Operační lampy

Prodej osvětlení zubních ordinací

Stolní lampy

Díky vlastním světelným zdrojům (plnospektrálním zářivkám a LED) a mnoha variantám svítidel vám vytvoříme naprosto homogenní světelné prostředí na celém pracovišti, nejen v okolí stomatologické soupravy.

Měření osvětlenosti

S luxmetrem jsme navštívili již téměř 500 ordinací a laboratoří jak v ČR, tak v zahraničí. Při měření zjišťujeme soulad s normou ČSN EN 12464-1:2012, která však stanoví pouze nejnezbytnější hygienické minimum. Nad rámec této normy zjistíme, zda jsou vhodně nastaveny poměry osvětlenosti v jednotlivých částech místnosti a zda dochází ke kombinaci různých typů světla, což nadměrně zatěžuje zrak. Výsledkem je zpráva o současné situaci s případným návrhem na zlepšení a cenovou kalkulací.

Světelné projekty

Rekonstruujete nebo budujete nové prostory? Známe všechny zákonitosti stomatologických provozů a rádi vám zpracujeme kompletní světlotechnický projekt a dokumentaci pro všechny fáze – stavební řízení, provedení stavby, kolaudace. V případě realizace zakázky dodáme projekt ZDARMA.
Z bohaté praxe bohužel víme, že projekty osvětlení stomatologických klinik většinou zpracovávají elektrikáři spolupracující s hlavním projektantem. V mnoha případech pak parametry neodpovídají příslušné normě a v naprosté většině případů vůbec nerespektují základní ergonomické zásady, na které norma nepamatuje. Výsledkem je zbytečná nadměrná zraková zátěž a nezřídka i problémy při kolaudaci.

Typy prodávaných svítidel najdtete zde

Návrhy ordinací a dentálních laboratoří

3D vizualizace a vůbec dispoziční návrhy jsou vnímány, jako nedílná součást každé plánované investice. Zavčas lze odhalit veškeré případné nejasnosti nebo chyby. Celkový výsledek nás pak nemůže zaskočit.

Navrhy interieru dentalnich ordinaci
Navrhy interieru dentalnich ordinaci
Navrhy interieru dentalnich ordinaci
Adresa

Lobby Holding s.r.o.
Vítězov 32, 280 02 Velim


Showroom

Dentsply Sirona s.r.o.
Na Maninách 20, Praha 7

Kontakt

email: lukasstyblo08@gmail.com
telefon: +420 739 405 986